Obavijest korisnicima Dječjeg vrtića Požega

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Poštovani, svi korisnici vrtića kojima Ugovor istječe 31.8.2021. dužni su podnijeti Zahtjev za nastavak korištenja usluga vrtića. Popunjene zahtjeve potrebno je dostaviti do 31.7.2021.g. u skupinu kod svog odgojitelja ili skrenirane na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. 

Potpisivanje Ugovora (za nastavak korištenja usluga vrtića) bit će od 30.8. do 3.9.2021.g., od 12 do 15h u Upravi vrtića (Rudinska 8).

Korisnici vrtića kojima je u Ugovoru navedeno da je Ugovor potpisan do ispisa djeteta, nisu dužni popunjavati navedeni Zahtjev. 

Hvala, Uprava vrtića

pdfZAHTJEV ZA NASTAVAK KORIŠTENJA USLUGA VRTIĆA