VAŽNO - početak rada vrtića od 11.5.

Poštovani roditelji,

 Za vrijeme trajanja epidemije COVID – 19 Dječji vrtić Požega ne provodi planirani redoviti program, već prilagođen epidemiološkim mjerama. Vrlo nam je važno organizirati rad na siguran način, te smanjiti rizik od širenja korona virusa dobrom organizacijom i prevencijom. S obzirom na najavu otvaranja vrtića, molimo sve roditelje da ispune anketu o dolasku djeteta u vrtić, kako bismo se što bolje pripremili i organizirali za prihvat djece. Ispunjavanje ankete je OBAVEZNO – nećemo biti u mogućnosti primiti dijete ukoliko dolazak niste prethodno najavili putem ankete. 

Anketu možete preuzeti ovdje: ANKETA.doc

Prije donošenja odluke molimo Vas da pažljivo i detaljno proučite

https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020.pdf

  

Mi vam donosimo skraćenu verziju UPUTA ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 ZA USTANOVE RANOG I PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, od 29. travnja 2020.godine, a koje će vas uputiti kada i kako dovoditi dijete u vrtić čiji rad počinje 11. svibnja 2020.

1

23 

Pratite i dalje našu web stranicu- tu ćemo Vas informirati i o tome koji objekti rade te o rasporedu skupina.