65. Rođendan vrtića

„Kao što grad ne čine samo kuće, već i ljudi, tako i vrtić ne čine samo zgrade nego i svi zaposleni u njemu. I tete kuharice, i čistačice, i majstor, teta krojačica, tete u uredu i one tete koje su po cijele dane s djecom, a to su tete odgojiteljice“, riječi su naše ravnateljice Sande Lukić u prigodi 65. rođendana naše ustanove.

U dobrom rođendanskom raspoloženju bilo je neizostavne vedrine koja je sastavi dio svakodnevnog rada, važnog za svako dijete koje će pamtiti svoju tetu odgojiteljicu ili kuharicu. Uz pjesmu, puno smijeha i toplih riječi obilježili smo ovu važnu prigodu.

Hvala dragim gostima što su nas počastili svojim dolaskom – hvala našim umirovljenicima.Hvala zamjeniku gradonačelnika Darku Puljašiću na čestitkama i priznanju našeg rada kao važnog za budućnost djece koju odgajamo.

65-rodjendan vrtica2